Er du i tvivl om vi kan levere et produkt, så er du meget velkommen til, at kontakte os på 📞 60305050 eller 🖥️ Salg@gigapro.dk. 🙂
Filter

Producent

Kabellængde

Dataoverførselshastighed

Fiberoptisk type

Fibertilstandsstruktur

Kabeldiameter

Pris

Fiberkabel

    ProXtend FO-LCLCOM4D-0025 fiberoptisk kabel 2,5 m LC/UPC OM4 Violet

    ProXtend FO-LCLCOM4D-0025 fiberoptisk kabel 2,5 m LC/UPC OM4 Violet

    89,00 DKK
    På lager
    ProXtend FO-LCSTOM2D-001 fiberoptisk kabel 1 m LC/UPC ST/UPC OM2 Orange

    ProXtend FO-LCSTOM2D-001 fiberoptisk kabel 1 m LC/UPC ST/UPC OM2 Orange

    69,00 DKK
    På lager
    ProXtend FO-LCSTOS2D-001 fiberoptisk kabel 1 m LC/UPC ST/UPC OS2 Gul

    ProXtend FO-LCSTOS2D-001 fiberoptisk kabel 1 m LC/UPC ST/UPC OS2 Gul

    79,00 DKK
    På lager
    ProXtend FO-LCSTOM1D-005 fiberoptisk kabel 5 m LC/UPC ST/UPC OM1 Orange

    ProXtend FO-LCSTOM1D-005 fiberoptisk kabel 5 m LC/UPC ST/UPC OM1 Orange

    89,00 DKK
    På lager
    ProXtend FO-LCSTOS2D-005 fiberoptisk kabel 5 m LC/UPC ST/UPC OS2 Gul

    ProXtend FO-LCSTOS2D-005 fiberoptisk kabel 5 m LC/UPC ST/UPC OS2 Gul

    79,00 DKK
    På lager
    ProXtend FO-STSTOS2D-005 fiberoptisk kabel 5 m ST/UPC OS2 Gul

    ProXtend FO-STSTOS2D-005 fiberoptisk kabel 5 m ST/UPC OS2 Gul

    79,00 DKK
    På lager
    ProXtend FO-LCSTOM2D-0005 fiberoptisk kabel 0,5 m LC/UPC ST/UPC OM2 Orange

    ProXtend FO-LCSTOM2D-0005 fiberoptisk kabel 0,5 m LC/UPC ST/UPC OM2 Orange

    69,00 DKK
    På lager
    ProXtend FO-LCSTOS2D-0015 fiberoptisk kabel 1,5 m LC/UPC ST/UPC OS2 Gul

    ProXtend FO-LCSTOS2D-0015 fiberoptisk kabel 1,5 m LC/UPC ST/UPC OS2 Gul

    79,00 DKK
    På lager
    ProXtend FO-LCSTOM2D-0015 fiberoptisk kabel 1,5 m LC/UPC ST/UPC OM2 Orange

    ProXtend FO-LCSTOM2D-0015 fiberoptisk kabel 1,5 m LC/UPC ST/UPC OM2 Orange

    79,00 DKK
    På lager
    ProXtend FO-LCSTOM3D-007 fiberoptisk kabel 7 m LC/UPC ST/UPC OM3 Turkisfarve

    ProXtend FO-LCSTOM3D-007 fiberoptisk kabel 7 m LC/UPC ST/UPC OM3 Turkisfarve

    109,00 DKK
    På lager
    ProXtend FO-LCSTOM3D-001 fiberoptisk kabel 1 m LC/UPC ST/UPC OM3 Turkisfarve

    ProXtend FO-LCSTOM3D-001 fiberoptisk kabel 1 m LC/UPC ST/UPC OM3 Turkisfarve

    79,00 DKK
    På lager
    ProXtend FO-LCSTOM4D-002 fiberoptisk kabel 2 m LC/UPC ST/UPC OM4 Blå

    ProXtend FO-LCSTOM4D-002 fiberoptisk kabel 2 m LC/UPC ST/UPC OM4 Blå

    89,00 DKK
    På lager
    ProXtend FO-LCSTOM1D-002 fiberoptisk kabel 2 m LC/UPC ST/UPC OM1 Orange

    ProXtend FO-LCSTOM1D-002 fiberoptisk kabel 2 m LC/UPC ST/UPC OM1 Orange

    79,00 DKK
    På lager
    ProXtend FO-LCSCOM4D-040 fiberoptisk kabel 40 m LC/UPC SC/UPC OM4 Violet

    ProXtend FO-LCSCOM4D-040 fiberoptisk kabel 40 m LC/UPC SC/UPC OM4 Violet

    639,00 DKK
    På lager
    ProXtend FO-STSTOS2D-007 fiberoptisk kabel 7 m ST/UPC OS2 Gul

    ProXtend FO-STSTOS2D-007 fiberoptisk kabel 7 m ST/UPC OS2 Gul

    89,00 DKK
    På lager
    ProXtend FO-LCSTOM3D-0015 fiberoptisk kabel 1,5 m LC/UPC ST/UPC OM3 Turkisfarve

    ProXtend FO-LCSTOM3D-0015 fiberoptisk kabel 1,5 m LC/UPC ST/UPC OM3 Turkisfarve

    79,00 DKK
    På lager
    ProXtend FO-STSTOM1D-001 fiberoptisk kabel 1 m ST/UPC OM1 Orange

    ProXtend FO-STSTOM1D-001 fiberoptisk kabel 1 m ST/UPC OM1 Orange

    69,00 DKK
    På lager
    ProXtend FO-LCSTOM2D-010 fiberoptisk kabel 10 m LC/UPC ST/UPC OM2 Orange

    ProXtend FO-LCSTOM2D-010 fiberoptisk kabel 10 m LC/UPC ST/UPC OM2 Orange

    109,00 DKK
    På lager
    ProXtend FO-STSTOM1D-007 fiberoptisk kabel 7 m ST/UPC OM1 Orange

    ProXtend FO-STSTOM1D-007 fiberoptisk kabel 7 m ST/UPC OM1 Orange

    99,00 DKK
    På lager
    ProXtend FO-LCSTOM2D-002 fiberoptisk kabel 2 m LC/UPC ST/UPC OM2 Orange

    ProXtend FO-LCSTOM2D-002 fiberoptisk kabel 2 m LC/UPC ST/UPC OM2 Orange

    79,00 DKK
    På lager
    ProXtend FO-LCSTOS2D-0005 fiberoptisk kabel 0,5 m LC/UPC ST/UPC OS2 Gul

    ProXtend FO-LCSTOS2D-0005 fiberoptisk kabel 0,5 m LC/UPC ST/UPC OS2 Gul

    69,00 DKK
    På lager
    ProXtend FO-LCSTOM2D-003 fiberoptisk kabel 3 m LC/UPC ST/UPC OM2 Orange

    ProXtend FO-LCSTOM2D-003 fiberoptisk kabel 3 m LC/UPC ST/UPC OM2 Orange

    79,00 DKK
    På lager
    ProXtend FO-STSTOS2D-0015 fiberoptisk kabel 1,5 m ST/UPC OS2 Gul

    ProXtend FO-STSTOS2D-0015 fiberoptisk kabel 1,5 m ST/UPC OS2 Gul

    79,00 DKK
    På lager
    ProXtend FO-LCSTOS2D-007 fiberoptisk kabel 7 m LC/UPC ST/UPC OS2 Gul

    ProXtend FO-LCSTOS2D-007 fiberoptisk kabel 7 m LC/UPC ST/UPC OS2 Gul

    89,00 DKK
    På lager
    ProXtend FO-STSCOS2D-0015 fiberoptisk kabel 1,5 m ST/UPC SC/UPC OS2 Gul

    ProXtend FO-STSCOS2D-0015 fiberoptisk kabel 1,5 m ST/UPC SC/UPC OS2 Gul

    79,00 DKK
    På lager
    ProXtend FO-STSCOS2D-003 fiberoptisk kabel 3 m ST/UPC SC/UPC OS2 Gul

    ProXtend FO-STSCOS2D-003 fiberoptisk kabel 3 m ST/UPC SC/UPC OS2 Gul

    79,00 DKK
    På lager
    ProXtend FO-LCSCOM5D-001 fiberoptisk kabel 1 m LC/UPC SC/UPC OM5 Grøn

    ProXtend FO-LCSCOM5D-001 fiberoptisk kabel 1 m LC/UPC SC/UPC OM5 Grøn

    109,00 DKK
    På lager
    ProXtend FO-LCSCOM5D-002 fiberoptisk kabel 2 m LC/UPC SC/UPC OM5 Grøn

    ProXtend FO-LCSCOM5D-002 fiberoptisk kabel 2 m LC/UPC SC/UPC OM5 Grøn

    119,00 DKK
    På lager
    ProXtend FO-LCLCOM5D-003 fiberoptisk kabel 3 m LC/UPC OM5 Grøn

    ProXtend FO-LCLCOM5D-003 fiberoptisk kabel 3 m LC/UPC OM5 Grøn

    129,00 DKK
    På lager
    ProXtend FO-LCLCOM5D-0015 fiberoptisk kabel 1,5 m LC/UPC OM5 Grøn

    ProXtend FO-LCLCOM5D-0015 fiberoptisk kabel 1,5 m LC/UPC OM5 Grøn

    109,00 DKK
    På lager