Er du i tvivl om vi kan levere et produkt, så er du meget velkommen til, at kontakte os på 📞 60305050 eller 🖥️ Salg@gigapro.dk. 🙂
Filter

Producent

Kabellængde

Dataoverførselshastighed

Fiberoptisk type

Fibertilstandsstruktur

Kabeldiameter

Pris

Fiberkabel

    QNAP CAB-DAC30M-SFPP fiberoptisk kabel 3 m SFP+ DAC Sort

    QNAP CAB-DAC30M-SFPP fiberoptisk kabel 3 m SFP+ DAC Sort

    579,00 DKK
    På lager
    Intellinet 1.0m LC-SC M/M fiberoptisk kabel 1 m OM1 Orange

    Intellinet 1.0m LC-SC M/M fiberoptisk kabel 1 m OM1 Orange

    89,00 DKK
    På lager
    Intellinet 750882 fiberoptisk kabel 2 m LC OM4 Violet

    Intellinet 750882 fiberoptisk kabel 2 m LC OM4 Violet

    109,00 DKK
    På lager
    Intellinet 751001 fiberoptisk kabel 2 m ST LC OM3 Turkisfarve

    Intellinet 751001 fiberoptisk kabel 2 m ST LC OM3 Turkisfarve

    99,00 DKK
    På lager
    Intellinet 751162 fiberoptisk kabel 3 m LC OM4 Violet

    Intellinet 751162 fiberoptisk kabel 3 m LC OM4 Violet

    109,00 DKK
    På lager
    StarTech.com FIBLCST1 fiberoptisk kabel 1 m LC ST OM1 Orange

    StarTech.com FIBLCST1 fiberoptisk kabel 1 m LC ST OM1 Orange

    179,00 DKK
    På lager
    Techly LC M-M 20m fiberoptisk kabel OM4 Fuchsia

    Techly LC M-M 20m fiberoptisk kabel OM4 Fuchsia

    279,00 DKK
    På lager
    StarTech.com 50FIBLCLC2 fiberoptisk kabel 2 m LC OM2 Orange

    StarTech.com 50FIBLCLC2 fiberoptisk kabel 2 m LC OM2 Orange

    149,00 DKK
    På lager
    StarTech.com 50FIBLCLC10 fiberoptisk kabel 10 m LC OM2 Orange

    StarTech.com 50FIBLCLC10 fiberoptisk kabel 10 m LC OM2 Orange

    279,00 DKK
    På lager
    LevelOne DAC-0103 fiberoptisk kabel 3 m SFP+ Sort, Rustfrit stål

    LevelOne DAC-0103 fiberoptisk kabel 3 m SFP+ Sort, Rustfrit stål

    329,00 DKK
    På lager
    DELL 470-AAVH fiberoptisk kabel 1 m SFP+ Sort

    DELL 470-AAVH fiberoptisk kabel 1 m SFP+ Sort

    7.259,00 DKK
    På lager
    TP-Link TL-SM5220-1M fiberoptisk kabel SFP+ DAC Sort

    TP-Link TL-SM5220-1M fiberoptisk kabel SFP+ DAC Sort

    239,00 DKK
    På lager
    QNAP CAB-DAC15M-SFPP-A02 fiberoptisk kabel 1,5 m SFP+ DAC Sort

    QNAP CAB-DAC15M-SFPP-A02 fiberoptisk kabel 1,5 m SFP+ DAC Sort

    479,00 DKK
    På lager
    Intellinet 750899 fiberoptisk kabel 5 m LC OM4 Violet

    Intellinet 750899 fiberoptisk kabel 5 m LC OM4 Violet

    149,00 DKK
    På lager
    Intellinet 473996 fiberoptisk kabel 10 m LC SC OS2 Gul

    Intellinet 473996 fiberoptisk kabel 10 m LC SC OS2 Gul

    99,00 DKK
    På lager
    Intellinet 471893 fiberoptisk kabel 3 m LC OS2 Gul

    Intellinet 471893 fiberoptisk kabel 3 m LC OS2 Gul

    109,00 DKK
    På lager
    ProXtend FO-LCLCOM5D-004 fiberoptisk kabel 4 m LC/UPC OM5 Grøn

    ProXtend FO-LCLCOM5D-004 fiberoptisk kabel 4 m LC/UPC OM5 Grøn

    139,00 DKK
    På lager
    ProXtend FO-LCSCOM1D-001 fiberoptisk kabel 1 m LC/UPC SC/UPC OM1 Orange

    ProXtend FO-LCSCOM1D-001 fiberoptisk kabel 1 m LC/UPC SC/UPC OM1 Orange

    69,00 DKK
    På lager
    ProXtend FO-LCSCOM3D-0005 fiberoptisk kabel 0,5 m LC/UPC SC/UPC OM3 Turkisfarve

    ProXtend FO-LCSCOM3D-0005 fiberoptisk kabel 0,5 m LC/UPC SC/UPC OM3 Turkisfarve

    69,00 DKK
    På lager
    ProXtend FO-LCLCOM3D-015 fiberoptisk kabel 15 m LC/UPC OM3 Turkisfarve

    ProXtend FO-LCLCOM3D-015 fiberoptisk kabel 15 m LC/UPC OM3 Turkisfarve

    219,00 DKK
    På lager
    StarTech.com A50FBLCLC15 fiberoptisk kabel 15 m LC OM3 Turkisfarve

    StarTech.com A50FBLCLC15 fiberoptisk kabel 15 m LC OM3 Turkisfarve

    569,00 DKK
    På lager
    Matrox RGU Fiber-Optic Cable Dual LC-LC fiberoptisk kabel 5 m Orange

    Matrox RGU Fiber-Optic Cable Dual LC-LC fiberoptisk kabel 5 m Orange

    749,00 DKK
    På lager
    Intel E25GSFP28LRX fiberoptisk kabel

    Intel E25GSFP28LRX fiberoptisk kabel

    2.749,00 DKK
    På lager
    DELL 470-AAVH fiberoptisk kabel 1 m SFP+ Sort

    DELL 470-AAVH fiberoptisk kabel 1 m SFP+ Sort

    299,00 DKK
    På lager
    Intellinet 750875 fiberoptisk kabel 1 m LC OM4 Violet

    Intellinet 750875 fiberoptisk kabel 1 m LC OM4 Violet

    99,00 DKK
    På lager
    StarTech.com 450FBLCLC2 fiberoptisk kabel 2 m LC OM4 Turkisfarve, Blå

    StarTech.com 450FBLCLC2 fiberoptisk kabel 2 m LC OM4 Turkisfarve, Blå

    319,00 DKK
    På lager
    Lenovo 7Z57A03543 fiberoptisk kabel 10 m SFP28 Blå

    Lenovo 7Z57A03543 fiberoptisk kabel 10 m SFP28 Blå

    1.529,00 DKK
    På lager
    ProXtend FO-LCLCOM3D-050 fiberoptisk kabel 50 m LC/UPC OM3 Turkisfarve

    ProXtend FO-LCLCOM3D-050 fiberoptisk kabel 50 m LC/UPC OM3 Turkisfarve

    659,00 DKK
    På lager
    ProXtend FO-LCLCOM4D-0025 fiberoptisk kabel 2,5 m LC/UPC OM4 Violet

    ProXtend FO-LCLCOM4D-0025 fiberoptisk kabel 2,5 m LC/UPC OM4 Violet

    89,00 DKK
    På lager
    Manhattan 356084 fiberoptisk kabel 3 m TOSLINK Sort

    Manhattan 356084 fiberoptisk kabel 3 m TOSLINK Sort

    49,00 DKK
    På lager