Er du i tvivl om prisen på et produkt er korrekt, så kan du kontakt os før du lægger en ordre. Du er meget velkommen til at kontakte os på 60305050 eller [email protected].
Filter

Producent

Pris

Fiber Kabel
    Intellinet 210775 kilesten modul

    Intellinet 210775 kilesten modul

    59,00 DKK
    På lager
    Techly IWP-MD C6/UROTT kilesten modul

    Techly IWP-MD C6/UROTT kilesten modul

    49,00 DKK
    På lager
    Lenovo 7Z57A03543 InfiniBand/fibre optic cable 10 m SFP28 Blå

    Lenovo 7Z57A03543 InfiniBand/fibre optic cable 10 m SFP28 Blå

    1.529,00 DKK
    På lager
    LevelOne AOC-0502 modul til netværksmodtager Fiberoptisk 103100 Mbit/s QSFP28 850 nm

    LevelOne AOC-0502 modul til netværksmodtager Fiberoptisk 103100 Mbit/s QSFP28 850 nm

    2.449,00 DKK
    På lager
    LevelOne AOC-0503 modul til netværksmodtager Fiberoptisk 103100 Mbit/s QSFP28 850 nm

    LevelOne AOC-0503 modul til netværksmodtager Fiberoptisk 103100 Mbit/s QSFP28 850 nm

    2.489,00 DKK
    På lager
    Intellinet 210737 kilesten modul

    Intellinet 210737 kilesten modul

    59,00 DKK
    På lager
    Intellinet 210591 kilesten modul

    Intellinet 210591 kilesten modul

    59,00 DKK
    På lager
    DELL W9M3K InfiniBand/fibre optic cable 3 m LC Orange

    DELL W9M3K InfiniBand/fibre optic cable 3 m LC Orange

    689,00 DKK
    På lager
    StarTech.com SFP10GAOC5M InfiniBand/fibre optic cable 5 m SFP+ Turkis

    StarTech.com SFP10GAOC5M InfiniBand/fibre optic cable 5 m SFP+ Turkis

    1.219,00 DKK
    På lager
    Intellinet 210997 kilesten modul

    Intellinet 210997 kilesten modul

    59,00 DKK
    På lager
    Intellinet 210416 kilesten modul

    Intellinet 210416 kilesten modul

    59,00 DKK
    På lager
    DELL Y97VT InfiniBand/fibre optic cable 0,5 m QSFP28 Sort

    DELL Y97VT InfiniBand/fibre optic cable 0,5 m QSFP28 Sort

    999,00 DKK
    På lager
    Intellinet 751049 InfiniBand/fibre optic cable 1 m LC SC Violet

    Intellinet 751049 InfiniBand/fibre optic cable 1 m LC SC Violet

    119,00 DKK
    På lager
    Intellinet 167062 kilesten modul

    Intellinet 167062 kilesten modul

    79,00 DKK
    På lager
    StarTech.com RJ45 F/F

    StarTech.com RJ45 F/F

    79,00 DKK
    På lager
    StarTech.com SMFIBLCSC4 InfiniBand/fibre optic cable 4 m LC SC Gul

    StarTech.com SMFIBLCSC4 InfiniBand/fibre optic cable 4 m LC SC Gul

    219,00 DKK
    På lager
    StarTech.com SMFIBLCLC1 InfiniBand/fibre optic cable 1 m LC Gul

    StarTech.com SMFIBLCLC1 InfiniBand/fibre optic cable 1 m LC Gul

    199,00 DKK
    På lager
    StarTech.com SMFIBLCLC4 InfiniBand/fibre optic cable 4 m LC Gul

    StarTech.com SMFIBLCLC4 InfiniBand/fibre optic cable 4 m LC Gul

    219,00 DKK
    På lager
    StarTech.com SMFIBLCLC10 InfiniBand/fibre optic cable 10 m LC Gul

    StarTech.com SMFIBLCLC10 InfiniBand/fibre optic cable 10 m LC Gul

    259,00 DKK
    På lager
    Intellinet 210638 kilesten modul

    Intellinet 210638 kilesten modul

    59,00 DKK
    På lager
    Techly IWP-MD C6A/TLS kilesten modul

    Techly IWP-MD C6A/TLS kilesten modul

    59,00 DKK
    På lager
    Intellinet 771887 kilesten modul

    Intellinet 771887 kilesten modul

    129,00 DKK
    På lager
    LevelOne AOC-0501 modul til netværksmodtager Fiberoptisk 103100 Mbit/s QSFP28 850 nm

    LevelOne AOC-0501 modul til netværksmodtager Fiberoptisk 103100 Mbit/s QSFP28 850 nm

    2.399,00 DKK
    På lager
    Intellinet 210720 kilesten modul

    Intellinet 210720 kilesten modul

    59,00 DKK
    På lager
    Intellinet 210355 kilesten modul

    Intellinet 210355 kilesten modul

    59,00 DKK
    På lager
    Intellinet import

    Intellinet import

    59,00 DKK
    På lager
    Intellinet 210133 kilesten modul

    Intellinet 210133 kilesten modul

    59,00 DKK
    På lager
    Intellinet 210614 kilesten modul

    Intellinet 210614 kilesten modul

    59,00 DKK
    På lager
    DELL 470-ABPY InfiniBand/fibre optic cable 1 m QSFP28 Sort

    DELL 470-ABPY InfiniBand/fibre optic cable 1 m QSFP28 Sort

    1.019,00 DKK
    På lager
    Allied Telesis AT-QSFP1CU InfiniBand/fibre optic cable 1 m QSFP+ Sort, Sølv

    Allied Telesis AT-QSFP1CU InfiniBand/fibre optic cable 1 m QSFP+ Sort, Sølv

    1.809,00 DKK
    På lager