Philips 32PHS6050/12 TV 81,3 cm (32") HD+ Smart TV Wi-Fi Sort
SKU: 1003901472
EAN: 8718863048177
Philips 32PHS6050/12, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 pixel, LCD, Smart TV, Wi-Fi, Sort
Mere info
Produktbeskrivelse
Small. Smart. Utterly versatile.
Small, smart and versatile
Get a better view with HD
Colour and contrast with HDR10 and HLG
Dolby Audio for crisp, clear sound
Titan OS. Find it easily.
Connect seamlessly to smart home networks
Add clarity to each word with Vocal Boost
European values in design
The size that fits your needs
Specifikationer
Produktfarve Sort
Pakkevægt 4,5 kg
Pakkebredde 790 mm
Pakkedybde 114 mm
Pakkehøjde 480 mm
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Lyd-output kanaler 2.0 kanaler
Udgangseffekt (RMS) 12 W
Antal USB 2.0-porte 2
Skærm diagonal 81,3 cm (32")
Skærmopløsning 1366 x 768 pixel
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmteknologi LCD
HD-type HD+
Understøttede grafikopløsninger 640 x 480 (VGA), 1366 x 768, 1920 x 1080 (HD 1080)
HDCP Ja
Wi-Fi Ja
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 200 x 150 mm
Energieffektivitetsklasse (SDR) E
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 26 kWh
Energieffektivitetsskala A til G
Kabler inkluderet Vekselstrøm
Bredde (med stativ) 716 mm
Dybde (med stativ) 192 mm
Højde (med stativ) 447 mm
Vægt (med stativ) 3,33 kg
Bredde (uden stativ) 716 mm
Dybde (uden stativ) 69 mm
Højde (uden stativ) 428 mm
Vægt (uden stativ) 3,25 kg
Strømforsyningstype Internal
Skærm form Flad
Understøttede videotilstande 576p, 720p, 1080p
Understøttede videoformater AV1, AVI, H.264, HEVC, HEVC/H.265, MKV, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9
Understøttede billedformater BMP, GIF, HEIF, JPEG, PNG
Fjernbetjening inkluderet Ja
Antal HDMI-porte 3
Wi-Fi-standarder Wi-Fi 4 (802.11n)
Automatisk slukning Ja
Kontroltype Fjernbetjening
Skærm diagonal (metrisk) 80 cm
Antal højttalere 2
ECO-tilstand Ja
Strømforbrug (dvale) 2 W
Desktop beslag Ja
Equalizer Ja
HDCP-version 2.3
Understøttede lydformater AAC, FLAC, MP3, WAV
Audio Return Channel (ARC) Ja
LED-baggrundsbelysning Ja
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Operativsystem installeret Titan OS
Sensor for omgivende lys Ja
Fungerer med Google Assistant Ja
Stativ bredde 63,9 cm
HDR-teknologi (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG)
Fungerer med Amazon Alexa Ja
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 35 kWh
Oprindelig opdateringshastighed 60 Hz