LG QNED 65QNED87A3B TV 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Sort
SKU: 1003553784
EAN: 8806096360514
LG QNED 65QNED87A3B, 165,1 cm (65"), 3840 x 2160 pixel, QNED, Smart TV, Wi-Fi, Sort
Produktfarve Sort
Pakkevægt 33,6 kg
Pakkebredde 1600 mm
Pakkedybde 203 mm
Pakkehøjde 970 mm
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Ethernet LAN-porte (RJ-45) 1
Ethernet LAN Ja
Lyd-output kanaler 2.0 kanaler
Udgangseffekt (RMS) 20 W
Bluetooth Ja
Antal USB 2.0-porte 1
Skærm diagonal 165,1 cm (65")
Skærmopløsning 3840 x 2160 pixel
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmteknologi QNED
HD-type 4K Ultra HD
Wi-Fi Ja
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 300 x 300 mm
Energieffektivitetsklasse (SDR) E
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 84,6 kWh
Energieffektivitetsskala A til G
Kabler inkluderet Vekselstrøm
Bredde (med stativ) 1456 mm
Dybde (med stativ) 285 mm
Højde (med stativ) 909 mm
Vægt (med stativ) 26,3 kg
Bredde (uden stativ) 1456 mm
Dybde (uden stativ) 29,7 mm
Højde (uden stativ) 840 mm
Vægt (uden stativ) 22,5 kg
Strømforsyningstype Internal
Skærm form Flad
AMD FreeSync Ja
Billedprocessor α8 Gen 2 AI Processor 4K
Fjernbetjening inkluderet Ja
Antal HDMI-porte 4
Wi-Fi-standarder 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth-version 5.3
Skærm diagonal (metrisk) 163,9 cm
Antal højttalere 2
Fjernbetjeningstype MR25GA / MR25GB (UK, Italy)
Understøttede lydformater AAC, AC3, AC4, EAC3, HE-AAC, MP2, MP3, PCM, apt-X
Digital akustisk og optisk udgang 1
LED-baggrundsbelysning Ja
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Operativsystem installeret WebOS
Indgang til pc'en (D-Sub) Ingen
LED-baggrundsbelysning type Mini-LED
Stativ bredde 34 cm
Webbrowser Ja
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 144 kWh
Version af operativsystem 25
Oprindelig opdateringshastighed 120 Hz