De’Longhi Magnifica Evo ECAM310.60.GB Fuld-auto Espressomaskine 1,8 L
SKU: 1003389149
EAN: 8004399029132
De’Longhi Magnifica Evo ECAM310.60.GB, Espressomaskine, 1,8 L, Kaffebønner, Indbygget kværn, 1450 W, Sort
Mere info
Produktbeskrivelse
Specifikationer
Antal pr. pakke 1 stk
Produktfarve Sort
Bredde 240 mm
Højde 360 mm
Vægt 9,6 kg
Dybde 440 mm
Vekselstrømsindgangsspænding 220 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50 - 60 Hz
Produkttype Espressomaskine
Skærm diagonal 6,1 cm (2.4")
Indbygget skærm Ja
Kaffebønner volumen 250 g
Strøm 1450 W
Placering af apparat Bordplade
Vandtank volumen 1,8 L
Kaffetype Kaffebønner
Kaffemaskine type Fuld-auto
Indbygget kværn Ja
Varmtvandsystem Ja
Mælketank Ja
Kaffebrygning Ja
Skærmtype TFT
Dele der tåler opvaskemaskine Ja
Kontroltype Berøring
Beholder til brygget kaffe Kop
Fremstilling af Espresso Ja
Fremstilling af Cappuccino Ja
Maksimalt driftstryk 15 bar