De’Longhi ECAM450.65.S Fuld-auto Espressomaskine 1,8 L
SKU: 1004245697
EAN: 8004399026216
De’Longhi ECAM450.65.S, Espressomaskine, 1,8 L, Kaffebønner, Malet kaffe, Indbygget kværn, 1450 W, Sølv
Mere info
Produktbeskrivelse
Specifikationer
Antal pr. pakke 1 stk
Produktfarve Sølv
Bredde 260 mm
Højde 385 mm
Vægt 11,3 kg
Dybde 450 mm
Vekselstrømsindgangsspænding 220 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50 - 60 Hz
Produkttype Espressomaskine
Brugervejledning Ja
Skærm diagonal 8,89 cm (3.5")
Wi-Fi Ja
Husmateriale Metal, Plast
Indbygget skærm Ja
Kaffebønner volumen 300 g
Strøm 1450 W
Placering af apparat Bordplade
Vandtank volumen 1,8 L
Kaffetype Kaffebønner, Malet kaffe
Kaffemaskine type Fuld-auto
Indbygget kværn Ja
Varmtvandsystem Ja
Mælketank Ja
Vandfilter Ja
Kaffebrygning Ja
Skærmtype TFT
Nem at rengøre Ja
Dele der tåler opvaskemaskine Ja
Kontroltype Berøring
Aftagelig drypbakke Ja
Ske inkluderet Ja
Beholder til brygget kaffe Kop
Fremstilling af Espresso Ja
Fremstilling af Cappuccino Ja
Farveskærm Ja
Maksimalt driftstryk 19 bar