Vertiv Geist MU05M1R0-12CF17-2C20A9H00-S strømforsyningsenhed (PDU) 12 AC stikkontakt(er) 0U Sort
SKU: 1002875411
EAN: 4061471345393
Vertiv Geist MU05M1R0-12CF17-2C20A9H00-S, Overvåget, 0U, Enfaset, Vandret, Sort, LCD
Mere info
Produktbeskrivelse
Specifikationer
Type Enfaset
Produktfarve Sort
Pakkevægt 5,44 kg
Bredde 432 mm
Højde 44 mm
Dybde 229 mm
Driftstemperatur (T-T) 0 - 60 °C
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Ethernet LAN-porte (RJ-45) 1
Strømstik C20 forbinder
Strøm (maks.) 20 A