Neomounts WL40S-850BL14 tv-beslag 165,1 cm (65") Sort
SKU: 1000313903
EAN: 8717371448837
Neomounts WL40S-850BL14, 100 x 100 mm, 400 x 400 mm, -2 - 12°, 0 - 45°, Stål, Sort
Mere info
Produktbeskrivelse
The Neomounts WL40S-850BL14 LEVEL is a full motion wall mount for flat screens up to 65" with a maximum weight capacity of 40 kg. The versatile tilt (14°) and swivel (45°) technology allows you to create the optimum viewing angle. The mount can be levelled for the perfect installation.
The LEVEL-850 wall mount has a depth of 4,7-55,5 cm and is suitable for screens that meet VESA hole pattern 100x100 to 400x400mm.
Specifikationer
Harmoniseret systemkode (HS) 7326909890
Type Fuld bevægelse
Antal pr. pakke 1 stk
Produktfarve Sort
Pakkevægt 7 kg
Bredde 449 mm
Højde 449 mm
Vægt 5,9 kg
Dybde 47 mm
Pakkebredde 503 mm
Pakkedybde 342 mm
Pakkehøjde 62 mm
Oprindelsesland Kina
Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet 165,1 cm (65")
Hovedkassens bredde (udvendigt) 523 mm
Hovedkassens længde (udvendigt) 204 mm
Hovedkassen højde (udvendigt) 362 mm
Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) 21,4 kg
Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) 3 stk
Minimal skærmstørrelse kompatibilitet 101,6 cm (40")
Maksimal vægtkapacitet 40 kg
Monteringstype Væg
Montering interface kompatibilitet (min.) 100 x 100 mm
Montering interface kompatibilitet (maks.) 400 x 400 mm