Neomounts DS45-430BL18 tv-beslag 2,29 m (90") Sort
SKU: 1002597795
EAN: 8717371445287
Neomounts DS45-430BL18, 114,3 cm (45"), 2,29 m (90"), 200 x 200 mm, 800 x 400 mm, Stål, Sort
Mere info
Produktbeskrivelse
The Neomounts DS45-430BL18 is a TV desk stand for screens up to 90" with a weight capacity of 60 kg. The TV stand can be adjusted in height for the optimum viewing position.
For maximum compatibility the DS45-430BL18 is suitable for screens that meet pattern 200x200 to 800x400 mm. Additionally, the DS45-430BL19 is also available for non-standard VESA patterns. The DS45-430BL18 TV stand provides an excellent solution for users who prefer not to drill holes in walls or for those who no longer have the original TV stand.
Specifikationer
Harmoniseret systemkode (HS) 7326909890
Produktfarve Sort
Pakkevægt 5,7 kg
Bredde 940 mm
Højde 875 mm
Vægt 5,25 kg
Dybde 373 mm
Pakkebredde 162 mm
Pakkedybde 55 mm
Pakkehøjde 968 mm
Oprindelsesland Kina
Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet 2,29 m (90")
Hovedkassens bredde (udvendigt) 345 mm
Hovedkassens længde (udvendigt) 130 mm
Hovedkassen højde (udvendigt) 985 mm
Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) 23,7 kg
Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) 4 stk
Minimal skærmstørrelse kompatibilitet 114,3 cm (45")
Maksimal vægtkapacitet 60 kg
Monteringstype Skrivebord
Montering interface kompatibilitet (min.) 200 x 200 mm
Montering interface kompatibilitet (maks.) 800 x 400 mm
Antal understøttede skærme 1
Montering Freestanding
Højdejustering Ja
Højdejusteringsområde 0 - 100 mm