CyberPower MBP63AHVHW82U strømforsyningsenhed (PDU) 8 AC stikkontakt(er) 2U Sort, Sølv
Produktbeskrivelse
MBP63AHVHW82U
Specifikationer
Produktfarve Sort, Sølv
Pakkevægt 7 kg
Kompatible produkter CyberPower OL6KERTHD, OL5KERTHD
Bredde 433 mm
Højde 86,5 mm
Vægt 4 kg
Dybde 125 mm
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 0 - 90%
Opbevaringstemperatur (T-T) -15 - 45 °C
Pakkebredde 500 mm
Pakkedybde 70 mm
Pakkehøjde 250 mm
Driftstemperatur (T-T) 32 - 104 °F
Driftstemperatur (T-T) 0 - 40 °C
Oprindelsesland Kina
Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) 0 - 95%
LED-indikatorer Ja
Strøm (maks.) 63 A
Husmateriale Metal
Driftshøjde 0 - 3048 m
Ikke-drift højde 0 - 15240 m
Rackkapacitet 2U
AC stikkontakt typer C13 forbinder, C19 forbinder
AC udgange, antal 8 AC stikkontakt(er)
Nominel indgangsspænding 200 - 240 V