Philips 27M2N3500NF/00 computerskærm 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Sort
SKU: 1003868201
EAN: 8721038006308
Philips 27M2N3500NF/00, 68,6 cm (27"), 2560 x 1440 pixel, Sort
Mere info
Produktbeskrivelse
Denne 27" IPS Evnia-skærm giver skarp grafik til gaming. Med en opdateringshastighed på 144 Hz og 0,5 ms Smart MBR kan du forvente klare og tydelige visuelle effekter og en komplet gamingoplevelse i høj kvalitet.
Specifikationer
Produktfarve Sort
Pakkevægt 6,29 kg
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 20 - 80%
Pakkebredde 780 mm
Pakkedybde 139 mm
Pakkehøjde 455 mm
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Driftstemperatur (T-T) 0 - 40 °C
Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) 50000 t
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Strømforbrug (typisk) 21,8 W
Kompatible operativsystemer DDC/CI; Mac OS; sRGB; Windows 11/10
Brugervejledning Ja
Hældningsvinkelområde -5 - 20°
Skærm diagonal 68,6 cm (27")
Skærmopløsning 2560 x 1440 pixel
Naturligt aspektforhold 16:9
Paneltype IPS
Kontrastforhold (typisk) 1500:1
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Skærmens lysstyrke (typisk) 300 cd/m²
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Pixel pitch 0,2331 x 0,2331 mm
Horisontal scanningsområde 30 - 230 kHz
Vertikalt scanningsområde 48 - 144 Hz
Synlig størrelse, horisontal 59,8 cm
Synlig størrelse, vertikal 33,6 cm
HDCP Ja
VESA montering Ja
Slot til kabellås Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Kabellåseslids type Kensington
Skærmvisning (OSD) Ja
Hældningsindstilling Ja
Energieffektivitetsklasse (SDR) E
Bredde (med stativ) 616 mm
Dybde (med stativ) 216 mm
Højde (med stativ) 463 mm
Vægt (med stativ) 3,93 kg
Bredde (uden stativ) 616 mm
Dybde (uden stativ) 59 mm
Højde (uden stativ) 362 mm
Vægt (uden stativ) 3,39 kg
Strømforsyningstype Intern
Driftshøjde 0 - 3658 m
Ikke-drift højde 0 - 12192 m
Type af baggrundslys W-LED
Udgang til hovedtelefoner Ja
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Stativ inkluderet Ja
Genanvendelige emballeringsmaterialer 100%
Medfølgende software Evnia Precision Centre
Skærm diagonal (metrisk) 68,5 cm
DDC/CI Ja
Vis sRGB Ja
Udvendigt finish type Tekstureret
Flimmerfri teknologi Ja
Tågehastighed 25%
HDCP-version 2.2
Brugerkontrol Power On/Off; Menu/OK; Input/Up; Game Settings/Down; SmartImage game/Back
Overfladehårdhed 3H
LED-baggrundsbelysning Ja
Pixeltæthed 109 ppi
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
Antirefleksskærm Ja
sRGB-dækning (typisk) 114%
Billedforbedring SmartImage game
Adobe RGB dækning 89%
NTSC-dækning (typisk) 102%
LowBlue tilstand Ja
EasyRead-tilstand Ja
HDR-teknologi (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Understøttelse af VESA Adaptive Sync Ja
Lav inputforsinkelse Ja
Farveskala DCI-P3 92%
Standard for farveskala sRGB
Skærm synkroniseringsindgangssignal Separat synkronisering
Størrelse på skærmpanel 27 inch/68.5 cm