Samsung The Frame GQ43LS03FAU 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Sort
SKU: 1003386715
EAN: 8806097021506
Samsung The Frame GQ43LS03FAU, 109,2 cm (43"), 3840 x 2160 pixel, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Sort
Produktfarve Sort
Pakkevægt 14,6 kg
Pakkebredde 1087 mm
Pakkedybde 165 mm
Pakkehøjde 677 mm
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Vekselstrømsindgangsspænding 220-240 V
Strømforbrug (typisk) 52 W
Ethernet LAN-porte (RJ-45) 1
Ethernet LAN Ja
Lyd-output kanaler 2.0 kanaler
Udgangseffekt (RMS) 20 W
Bluetooth Ja
Antal USB 2.0-porte 2
Strømforbrug (maks.) 114 W
Skærm diagonal 109,2 cm (43")
Skærmopløsning 3840 x 2160 pixel
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmteknologi QLED
HD-type 4K Ultra HD
Synsvinkel, horisontal 89°
Synsvinkel, vertikal 89°
Wi-Fi Ja
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 200 x 200 mm
Energieffektivitetsklasse (SDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 52 kWh
Energieffektivitetsskala A til G
Bredde (med stativ) 969,5 mm
Dybde (med stativ) 196,8 mm
Højde (med stativ) 591,9 mm
Vægt (med stativ) 8,9 kg
Bredde (uden stativ) 969,5 mm
Dybde (uden stativ) 24,9 mm
Højde (uden stativ) 557,8 mm
Vægt (uden stativ) 8,6 kg
Skærm form Flad
Antal HDMI-porte 4
Wi-Fi-standarder Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth-version 5.3
Skærm diagonal (metrisk) 108 cm
HDMI-version 2.1
Energibesparende tilstand Ja
Digital akustisk og optisk udgang 1
LED-baggrundsbelysning Ja
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Operativsystem installeret Tizen
LED-baggrundsbelysning type Dual LED
Bluetooth Low Energy (BLE) Ja
Understøttelse af IPv6 Ja
Stativ bredde 67,8 cm
Spiltilstand Ja
Webbrowser Ja
HDR-teknologi (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Quantum HDR
Fungerer med Amazon Alexa Ja
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 114 kWh
Oprindelig opdateringshastighed 50 Hz